پروژه 2020براندازی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

جزئیات <strong>پروژه</strong> 2020 و موج سوم <strong>براندازی</strong> نرم انقلاب/ برجام و مذاکره با آمریکا، موج سوم <strong>براندازی</strong> است/ هیچ چیز به اندازه ولایت فقیه برای غرب تلخی ایجاد نکرده است تحقیقات میدانی یک تیم زبده متشکل از پاتریک کلاوسون، فرانسیس فوکویاما، کنت تیمرمن، ساموئل هانتینگتون و... منجر به تدوین دکترین جدید آمریکا برای براندازی جمهوری اسلامی ایران از طریق "جنگ نرم" با عنوان پروژه 2020 شد.

به نقل از نگاه آزاد، سید عبدالله متولیان، در همایش جنایات تاریک در روز روشن، در دانشگاه مازندران با اشاره به موضوع نفوذ گفت: امروز موضوع نفوذ که رهبر انقلاب بارها در سخنانشان مطرح کردند، باز جان تازه ای به خود گرفته است و امروز دشمنان در حال پیدا کردن روزنه‌های نفوذ هستند.


نافرمانی از ولایت، کمین‌گاه نفوذ است


وی با اشاره به عناصری که سبب رخنه می‌شود، افزود: اولین عنصری که سبب رخنه می‌شود، هنگامی است که شما سستی کردید. اینکه شما سستی می‌کنید نسبت به وظیفه، یک نما از اسلام آمریکایی و اسلام سکولار است. اسلام سکولار مردم را به تن پروری فرا می‌خواند.


استاد دانشگاه امام صادق ادامه داد: دوم، هنگامی است که شما به جدال بی‌خودی می‌پردازید. وقتی جامعه به دو دسته تقسیم شود و بینشانجدل صورت بگیرد، این نفوذ صورت می‌گیرد.


وی اظهار کرد: روزنه سوم نفوذ، نافرمانی از ولایت است؛ نافرمانی از ولایت، کمین گاهی است که دشمن از آنجا وارد می‌شود، مهمترین نشانگاه غرب برای نفوذ این نافرمانی است، یعنی ما یادمان برود که در همه جهان یک نظامی شکل گرفته است که رهبری دارد که این ادم خوب فرمانده و آقایی است.


متولیان تصریح کرد: چهارمین منفذ، دنیاگرایی است، هنگامی که انسان‌هایی که باید در میدان مبارزه باشند، اما به سمت دنیاگرایی رفتند، اولین عارضه‌ای که شکل می‌گیرد عارضه حقارت است و مردمی که خودشان را نسبت به دشمن حقیر بدانند، آن کشور شکست می‌خورد.


بی‌شک برجام نتیجه نفوذ است


وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این سوال که آیا برجام نتیجه نفوذ است، یا نفوذ نتیجه برجام، گفت: در بادی امر ، بی‌شک برجام نتیجه نفوذ است، اگرچه در ادامه راه پسا برجام تسهیل کننده نفوذ است.


این استاد دانشگاه با بیان اینکه خود برجام میوه نفوذ است ادامه داد: نفوذ در چهار محور یک کشور را مورد حمله قرار می‌دهد، کما اینکه یه نظام سیاسی در کره زمین به چهار انقلاب نیاز دارد.


متولیان افزود: اولین انقلاب، انقلاب سیاسی است که در کشور ما شکل گرفته است و همان انقلاب اسلامی است.


وی تصریح کرد: دومین انقلاب، انقلاب اقتصادی است که متاسفانه انقلاب اقتصادی در کشور ما صورت نگرفته است، و گردانندگاه اقتصاد در ایران همان معتقدان به اقتصاد فاسد غرب هستند.


عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) ادامه داد: 35 سال است که اقتصاددانان ما تن ندادند به بحث اقتصاد اسلامی و شما می بینید که منشا همه فسادهای اقتصادی بانک است.


وی افزود: خنده‌دارترین موضوع در این میان این است که برای سرپوش گذاشتن براین ظرف فاسد، عناوین اسلامی به آن می‌چسبانیم، مثلا می‌گوییم عقود اسلامی، بعد که جواب نمی‌دهد، می‌گوییم چرا نشد، خوب، وقتی منبع فاسد است، شما انتظار دارید نتیجه سالم بگیرید.


متولیان بیان کرد: آقایی که تفکرش اقتصاد غربی است نمی‌تواند راجع به اقتصاد اسلامی حرف بزند. این که بازرگان نماز می‌خواند دیانتش را نشان می‌داد، اما تفکرش غربی بود و تفکر فاسدی داشت.


وی در ادامه اظهار کرد: سومین انقلاب، انقلاب فرهنگی است. این نقلاب اهمیت بسیاری دارد، چرا که بدترین نفوذها نفوذ فرهنگی است. اما نفوذ فرهنگی از نفوذ اقتصادی صورت می‌گیرد.


متولیان تصریح کرد: در انقلاب چهارم، نظام اجتماعی شکل می‌گیرد، که متاثر از دو نظام فرهنگی و نظام اقتصادی است و اگر امروز در جامعه طلاق، پستی، سرقت و تجاوز می‌بینید به‌خاطر این است که از دو نظام قبل نفوذ صورت می‌گیرد.


پروژه 2020، موج سوم براندازی غرب علیه ایران است


وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به پروژه جدید براندازی غرب علیه ایران، گفت: با اتمام جنگ 300 مرکز آمریکایی پروژه 2020 را برای ما می‌نویسند تا جمهوری اسلامی ایران را ساقط کنند، پروژه 2020، موج سوم براندازی غرب علیه ایران است.


متولیان در تشریح این پروژه گفت: بر اساس نتایج تحقیقات میدانی یک تیم زبده متشکل از پاتریک کلاوسون، فرانسیس فوکویاما، کنت تیمرمن، ساموئل هانتینگتون و... تجزیه و تحلیل و بررسی های صورت گرفته در مراکز پژوهشی و تحقیقاتی ، که منجر به تدوین دکترین جدید آمریکا برای 


براندازی جمهوری اسلامی ایران از طریق "جنگ نرم" شد؛ پروژه 30 ساله ای را با عنوان "پروژه 2020 " تهیه و در قالب سه مقطع 10 ساله برای سال های 78 و 88 و 98 در دستور کار خود قرار دادند.


وی تصریح کرد: این پروژه 30 ساله بر ریل گذاری در حوزه‌های سیاسی، امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی تاکید دارد.


این استاد دانشگاه تاکید کرد: همان‌طور که در بالا تشریح کردیم، در هر کشوری وقتی نظام سیاسی تغییر می کند که چهار نظام مشتمل بر : 1– نظام سیاسی 2– نظام اقتصادی 3– نظام فرهنگی 4– نظام اجتماعی با هم سقوط نموده و دگرگون شود و بر این اساس استکبار جهانی 


به سرکردگی شیطان بزرگ (با توجه به تأثیر قطعی انقلاب اسلامی بر شکل و ساختار آینده سیاسی جامعه جهانی) با هدف پیشگیری از سقوط امپراتوری قانون‌مند شده سلطه ، در پروژه 2020 برای نابود کردن این 4 نظام برنامه ریزی نموده است.


وی در ادامه با تشریح جزئیات این طرح گفت: استکبار می‌خواهد ساختارهای نظام را یک به یک اشغال کند و این  کار با اعتماد سازی و با مذاکره قرار است صورت بگیرد. چرا اقا با مذاکره مخالفت می‎کند، چون سم مهلک است، غرب مذاکره می‌کند برای اعتماد سازی، مذاکره می‌کند برای نفوذ، بعد که نفوذ صورت گرفت، حلقه ها شکل می‌گیرد، و آرام آرام در قالب اعتمادسازی که صورت گرفته بود، به همه بخش‌های نظام دسترسی می‌یابند و دیگر نیاز به کودتا و جنگ نیست.


غربی‌ها هیچ چیز به اندازه ولایت فقیه برایشان تلخی ایجاد نکرده است


متولیان با بیان اینکه نفوذ در اینجا معنا پیدا می‌کند، تاکید کرد: اگر بتوانیم نفوذ را درست بشناسیم و منافذ نظام را درست مسدود کنیم، در مقابل نظام غرب پیروزیم در غیر این صورت با این خواص بی‌بصیرت واداده شکست می‌خوریم، آنجاست که  ما فقط یک ستون داریم که به آن تکتیه کنیم، آن هم ستون ولایت است. غربی‌ها هیچ چیز به اندازه ولایت فقیه برایشان تلخی ایجاد نکرده است.


وی ادامه داد: تفرقه در پسابرجام مورد توجه دشمن است، این است که جامعه را دو قطبی کند، به‌طوری که یک قطبش مقابل رهبری قرار گیرد، البته این رهبر معظم انقلاب همان‌طور که در این سال‌ها نشان دادند، چشم بیدار جامعه هستند و همواره با بصیرت مثال زدنی‌شان راه را نشان دادند.


متولیان در پایان گفت: تا زمانی که ما گوش به فرمان ولی‌فقیه باشیم، منافذ نفوذ دشمن مسدود می‌گردد.

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 17 آبان 1397 ساعت: 22:02

close
تبلیغات در اینترنت